![Скринька для грошей з замком (2 ключі) чорна, 240х155х55 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568510435_skrinka-dlya-groshej.jpg)
Скринька для грошей з замком (2 ключі) чорна, 240х155х55 мм [20]
641 ₴
- В наявності
- Код: 78633
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик з замком для грошів 240 Х 155 Х 55 мм VOREL 78633 (Польща)
Кришка виконана з картону, а нутро - з сталевого листа товщиною 0,7 мм, пофарбованого в чорний колір. Замикається на ключ. До комплекту входять 2 ключі
Технічні характеристики 78633
| Виробник | Vorel |
| Розмір, мм | 240 Х 155 Х 55 |
| Ключів | 2 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Музична скринька | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

