![Свердло корончате по силікату, керамоблоках OSB YATO: Ø16 x 60 мм, різьб. кріпл.- 1/2"-20UNF [6/90], фото 1](https://images.prom.ua/4568504507_sverdlo-koronchate-po.jpg)
Свердло корончате по силікату, керамоблоках OSB YATO: Ø16 x 60 мм, різьб. кріпл.- 1/2"-20UNF [6/90]
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-43970
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Коронка з кераміки та силікату Yato 16 мм (YT-43970): Коронка Yato Ø16 х 60 мм, 1/2"- 20UNF дає змогу працювати не тільки з деревом або композитними матеріалами, але й із найбільш часто використовуваними мінеральними матеріалами, наприклад, керамічними блоками, газобетоном і силікатними блоками. Оснастка буде особливо корисна для монтажників систем вентиляції, кондиціонування, опалення й електриків.
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Коронка з кераміки та силікату Yato 16 мм (YT-43970): Виробник YATO Призначення За деревом По керамічній плитці За цеглою Тип хвостовика Під тримач коронок Діаметр коронки 16 мм Загальна довжина 60 мм Комплектація Коронка Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Біметал |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип хвостовика | 1/2" |
- Ціна: 133 ₴

