
Насадка викруткова USH Industry : Phillips PH1 x 70 мм подовжена, Уп. 10 шт.
1 725 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0135021
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Біта хрестова 1/4" PH1 Х 70 мм 10 шт USH UUSG0135021 (Німеччина)
Викрутки насадка PH1 - 1/4" від фірми USH довжиною 70 мм, призначена для використання з шуруповертами і гайковертами.
INDUSTRY біти.
Категорія якості "High Quality" виконує всі запити індустріального та професійного завертання.
Дані запити виявляються в наступному:
- заводські норми компанії USH досягають результату на 90 – 100% вище визначених норм DIN,
- для виробництва бітів вживається тільки високолегована спецсталь (WX 73, № матеріалу 1.2381),
- спеціальні, розроблені компанією USH методи виробництва, як наприклад, метод проковки – "HSC", гарантують неповторне якість продукції.
Технічні характеристики UUSG0135021
| Виробник | USH |
| Тип насадки | PHILLIPS (хрещення) |
| Розмір | PH1 |
| Довжина, мм | 70 |
| Розмір посадки | 1/4" |
| Матеріал | сталь |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 70 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Маркування накінечника | PH 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴

