![Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø14-20мм, L=75/150мм, до нержав. і конструкц. сталі, 4 шт[10], фото 1](https://images.prom.ua/5954444468_nabir-sverdl-po.jpg)
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø14-20мм, L=75/150мм, до нержав. і конструкц. сталі, 4 шт[10]
542 ₴
- В наявності
- Код: YT-44625
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø14-20мм, L=75/150мм, до нержав. і конструкц. сталі, 4 шт[10]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Основні | |
| У наборі | 14 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 1.6 мм, 1.8 мм, 1.4 мм |
| Набір | Да |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип | Сверло |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість у наборі | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

