
Диск алмазний NORTON-DIY UNIVERSAL сегментний: Ø= 180/25.4/ 22.23 мм
547 ₴
- В наявності
- Код: 70184601272
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний NORTON-DIY UNIVERSAL сегментний: Ø= 180/25.4/ 22.23 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22.23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴

