![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 16", 415x 226x 200 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/5954443392_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
Ящик пластиковий для інструменту VOREL 16", 415x 226x 200 мм [1]
512 ₴
- В наявності
- Код: 78800
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRD
Розміри 415х226х200 мм
матеріал ПВХ
Вміст набору ящик для інструментів, лоток з тримачами для біт
Розмір 16 дюймів (40,0 см)
Бічна ручка ТАК
Ящик для інструментів 16" з висувним піддоном з тримачем для насадок. Виготовлений із пластику. Міцна застібка запобігає небажаному відкриттю під час перенесення. Ящик має спеціально профільовані бічні ручки для зручності перенесення. Закривається на замок. Б/в для зручного транспортування різноманітних предметів, наприклад, інструментів, рибальських аксесуарів тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 226 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴

![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 16", 415x 226x 200 мм [1], фото 2](https://images.prom.ua/5954443393_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 16", 415x 226x 200 мм [1], фото 3](https://images.prom.ua/5954443395_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 16", 415x 226x 200 мм [1], фото 4](https://images.prom.ua/5954443396_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
