![Скребок YATO для скла: l= 300 мм, з змінним лезом 18 x 100 мм [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/5954441311_skrebok-yato-dlya.jpg)
Скребок YATO для скла: l= 300 мм, з змінним лезом 18 x 100 мм [10/60]
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-7550
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скребок для стекл 300мм, YT-7550 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Скребок YATO для скла: l= 300 мм, з змінним лезом 18 x 100 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Основні | |
| Довжина ручки | 30 см |
| Глибина робочої частини | 18 см |
| Тип ручки | телескопічна |
| Призначення | Для миття вікон |
| Тип | Скребок |
| Ширина робочої частини | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

