![Насадка викруткова YATO : "Philips" PH2 х 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [20/100], фото 1](https://images.prom.ua/5954441128_nasadka-vikrutkova-yato.jpg)
Насадка викруткова YATO : "Philips" PH2 х 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [20/100]
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-78132
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Біта Phillips Yato 1/4" PH2 10 шт (YT-78132): Для загвинчування гвинтів або болтів. Профіль долота фрезерівок, піскоструминне оброблення, захищень антикорозійним покриттям. Холоднокований зі сталі S2. Вага: 0,065 кг. Надійність і тривалий термін експлуатації. Професійний інструмент.
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Біта Phillips Yato 1/4" PH2 10 шт (YT-78132) : Виробник YATO Тип біти Philips Розмір посадки 1/4" Розмір шліц ( Phillips) PH2 Довжина біти 25,0 мм Кількість 10 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 25 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

