![Ключ ріжковий YATO : CrV, М=25х28 мм, l=270 мм [5/20/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568563662_klyuch-rizhkovij-yato.jpg)
Ключ ріжковий YATO : CrV, М=25х28 мм, l=270 мм [5/20/40]
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-0377
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжковий 25х28мм "САТИН", YT-0377 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 28 мм |
| Розмір min | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

