![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 160x20x2.8x2.0 мм, 48 зубців, R.P.M до 9500 1/хв [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568563655_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 160x20x2.8x2.0 мм, 48 зубців, R.P.M до 9500 1/хв [25/50]
444 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-6058
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний із карб.вольфраму, YT-6058 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

