![Диск алмазний суцільний YATO : Ø= 115x5,3x22,2 мм. H= 2,1 мм. для мокрої різки [20/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568545120_disk-almaznij-sutsilnij.jpg)
Диск алмазний суцільний YATO : Ø= 115x5,3x22,2 мм. H= 2,1 мм. для мокрої різки [20/200]
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-6012
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний алм. диск д/мокрі ре, YT-6012
Матеріал:
Дата виготовлення 2012 рік
Термін придатності необмежений
Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060
Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29
+38(0322)45-61-77
Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав
вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00
Товар сертифікації не підлягає
Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴

