
Шліфувальний барабанний верстат по дереву JET JWDS-1632-M 230В, 2(1,1)кВт, стрічка-75мм,(к-т 2шт)
105 306 ₴
- В наявності
- Код: JWDS-1632-M
- +380 (73) 606-74-38
Барабанний шліфувальний верстат JET JWDS-1632-M
JWDS-1632-МУ сучасна модель барабанного шліфувального верстата з можливістю установки щіток для брашірованіе деревини. Традиційна компонування з консольним розташуванням робочого вузла дозволяє працювати з деталями, ширина яких удвічі перевищує довжину барабана або щітки.
Висота над стрічкою транспортера регулюється обертанням рукоятки, при цьому можна контролювати як абсолютне значення за міліметровою шкалою на корпусі, так і відносне переміщення по лимбу на рукоятці. Регулювання паралельності валу і підстави проводиться без допоміжного інструменту: два фіксатори і гвинтовий упор обладнані смушковими рукоятками.
Привід транспортерної стрічки оснащений плавним регулюванням швидкості з електронною системою SandSmart, яка проводить коригування встановленого значення в залежності від величини навантаження на двигун. Якщо вона досягне критичного значення (наприклад, товщина заготовки збільшилася швидкість конвеєра автоматично зменшиться, а пізніше, як тільки це дозволять умови, автоматично повернеться на колишній рівень.
В штатному варіанті поставки модель укомплектована алюмінієвим барабаном з намотуванням з абразивної стрічки. Завдяки фірмовій системі кріплення її заміна здійснюється швидко і просто. Доступ до сайту звільняється після відкидання кожуха-пилозбірника, кінці фіксуються притисками-засувками, натяг проводиться спеціальним пружинним пристроєм, який компенсує витягування стрічки в процесі зносу.
В якості додаткового оснащення поставляються щітки валики для брашірованіе дерев'яних заготовок. В залежності від типу такого валика і режиму обробки досягається ефект штучного старіння з різким виразним проявом структури волокон дерева, просте шліфування з видаленням «ворсу», або проміжний результат з неглибоким проявом текстури. Для переобладнання верстата брашировальный необхідно придбати спеціальний вал (опція арт. RB.JWDS1632), на нього в подальшому монтують щітки і встановлюють збірку замість барабана. Дана процедура проводиться без розбирання верстата і не вимагає особливої кваліфікації.
Особливості JWDS-1632-M:
- Можливість установки щіткового валу (опція).
- Консольне розташування барабана.
- Плавне регулювання швидкості подачі.
- Система контролю подачі SandSmart.
- Регулювання висоти положення барабана, що обертається рукояткою.
- Проста (без інструментів) регулювання паралельності транспортера.
- Корпус з чавунного литва.
- Алюмінієвий шліфувальний барабан.
- Система швидкого фіксування і натяг шліфувальної стрічки.
Технічні характеристики JWDS-1632-M
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 723520KM |
| Споживана (вихідна) потужність, кВт | 2,0 (1,1) |
| Частота обертання барабана, об/хв | 1400 |
| Шліфувальний барабан, мм | Ø127х406 |
| Щітковий вал (опція), мм | Ø130х410 |
| Ширина шліфувальної стрічки, мм | 75 |
| Швидкість подачі, м/хв | 0-3 |
| Ширина області шліфування (у два проходу), мм | 406 (812 |
| Товщина заготівки, мм | 0.8-75 |
| Мінімальна довжина заготовки, мм | 60 |
| Діаметр витяжного патрубка, мм | 100 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 508х420х1007 |
| Вага, кг | 71 |
| Комплектація |
|
Про компанію Jet уперше почули в США в 1958 р. Заснована в Сіеттлі компанія JET Equipment&Tools зайнялася постачанням верстатів, вироблених у Японії, і швидко завоювала популярність. Справжній успіх і широке визнання прийшли до 80-х років ХХ століття, тоді ж асортимент був розширеним продукцією з Тайваню.
Важливою подією в житті компанії стало злиття з великим промисловим концерном Walter Meier AG (Швейцарія), що відбувся 1988-го року. Для Jet'a це був крок у напрямку Європи, для «Вальтер Майєр» — перший досвід роботи в станочній сфері за межами рідної Швейцарії, де компанія працювала над цим напрямком від 1937-го року. Згодом були також придбані марки: Powermatic (США) — виробник висококласних деревообробних верстатів і Wilton (США), під якою представлені лещата та ручні інструменти.
Через 10 років у 2013-му році підрозділ верстатів було виділено з загальнопромислового концерну Walter Maier AG і перейшло під управління новоствореної компанії JPW Tool AG (Швейцарія), абревіатура в назві якої так і розшифровується: Jet, Powermatic і Wilton.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Потужність двигуна подачі | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Барабанний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 1007 мм |
| Довжина | 508 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 105 306 ₴

