![Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М8-32 мм. з тріщаткою [19 Од.] [4/8], фото 1](https://images.prom.ua/5954438569_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М8-32 мм. з тріщаткою [19 Од.] [4/8]
1 478 ₴
- В наявності
- Код: 58634
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М8-32 мм. з тріщаткою [19 Од.] [4/8]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип інструмента | набір торцевих головок |
| Оміднений інструмент | True |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Квадрат | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴

