![Рашпиль для гіпсокартону YATO 140 х 40 мм, металевий корпус [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568536379_rashpil-dlya-gipsokartonu.jpg)
Рашпиль для гіпсокартону YATO 140 х 40 мм, металевий корпус [15/60]
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-61678
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Рашпіль плоский Yato для гіпсокартону (YT-61678): Рашпіль для гіпсокартону Yato Виготовлений із високоякісного матеріалу Ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін експлуатації Зручність використання Професійний інструмент Розміри робочої зоні: 140 мм х 40 мм. Вага: 150 грамів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 кг |
| Довжина робочої частини | 140 мм |
| Прогумований держак | Немає |
| Тип | Рашпиль |
| Форма перерізу робочої частини | прямокутна (плоская) |
| Ширина робочої частини | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ручки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

