
Свердлильний верстат JET JDP-8BM настільний: 230В 0,35(0,23) кВт. B16/JT33. Ø≤16 мм. 5 шв. 550-2600
12 751 ₴
- В наявності
- Код: JDP-8BM
- +380 (73) 606-74-38
Настільний свердлильний верстат (10000400M) JET JDP-8BM
JDP-8BM - настільний свердлильний верстат компактного класу. Підійде на роль універсального у разі побутового використання або для свердління невеликих діаметрів при професійній експлуатації. Конструкція відносно проста, але виконана добротно і містить все необхідне для точної і впевненої роботи. Двигун розрахований на режим S1, що означає відсутність істотного нагрівання при номінальній потужності навіть протягом тривалих навантажувальних циклів.
Редуктор має два ступінчастих пятиручейковых шківа для переустановки ременя, що дозволяє вибрати оптимальну швидкість і забезпечити необхідний обертаючий момент.
Пиноль шпинделя обладнана різьбовим упором-обмежувачем, це простий в налаштуванні і точний механізм, що дозволяє виробляти установки за допомогою штангенциркуля, або просто відраховуючи обороти гайки. Заготівлю розміщують на регульованому чавунному столі. Він повертається навколо горизонтальної осі, переміщається вгору і вниз по колоні, а якщо потрібно розмістити велику заготівлю, може бути відведений в бік розворотом на колоні. В такому випадку виступає опорою верхня поверхня підставки верстата, отфрезерованная в площину, перпендикулярну осі свердління.
Штатний комплект поставки JDP-8BM включає в себе верстатні лещата Wilton і швидкозажимний патрон.
Особливості JDP-8BM:
- Регульований обмежувач глибини свердління.
- Міліметрова шкала для контролю глибини свердління.
- 5-ступінчасте регулювання швидкості обертання шпинделя перевстановлення ременя.
- Робочий стіл з чавунного литва.
- Регулювання висоти установки робочого столу.
- Регулювання нахилу робочого столу.
- Швидкозатискний патрон.
Технічні характеристики JDP-8BM
| Виробник | JET |
| Напруга, В | 230 |
| Максимальний діаметр свердління сталь, мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління чавун, мм | 15 |
| Частота обертання шпинделя, об/хв | 550 - 2600 |
| Кількість швидкостей шпинделя | 5 |
| Тип приводу | ремінною |
| Конус шпинделя | B16/JT33 |
| Відстань шпиндель-стіл, мм | 245 |
| Відстань шпиндель-підстава, мм | 325 |
| Виліт шпинделя, мм | 102.5 |
| Хід пінолі шпинделя, мм | 50 |
| Діаметр стійки, мм | 48 |
| Розмір столу, мм | 165 x 158 |
| Розмір бази, мм | 180 x 277 |
| Потужність двигуна, кВт | 0,23 |
| Споживана потужність | 0,35 кВт (S6 40%) |
| Пристрій подачі СОЖ | немає |
| Автоподача | нет |
| Автореверс | нет |
| Длина х ширина х высота, мм | 440х235х575 |
| Масса, кг | 16 |
| Длина в упаковке, см | 51,5 |
| Ширина в упаковке, см | 51.5 |
| Масса в упаковке, кг | 17 |
| Комплектация |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 575 см |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 235 см |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 12 751 ₴

