
Свердло корончате по силікату, керамоблоках OSB YATO: Ø19 x 60 мм, різьб. кріпл.- 1/2"-20UNF
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-43971
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозволяє працювати не тільки з деревиною чи композитними матеріалами, але й з найбільш часто використовуваними мінеральними матеріалами, наприклад, керамічними блоками, газобетоном та силікатними блоками. Свердло буде особливо корисне для монтажників систем вентиляції, кондиціонування, опалення та електриків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Максимальний діаметр | 19 мм |
| Матеріал | Біметал |
| Мінімальний діаметр | 19 мм |
| Призначення | Універсальне |
| Застосування коронки/пилки | Піноматеріали |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴

