![Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 14 x 216 мм, Cr-V [40/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568516655_klyuch-rizhkovo-nakidnij-kruchenij.jpg)
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 14 x 216 мм, Cr-V [40/120]
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-01854
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Ключ комбінований кручений 90° Yato 14 мм (YT-01854): Призначений для використання в промислових цілях і в майстернях Ергономічна ручка повернена на 90°, що полегшує роботу та забезпечує високий комфорт, особливо в разі сильно прикипілих болтів Виготовлений із міцної сталі Полірована поверхня Головка зміщена на 15°
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Ключ комбінований кручений 90° Yato 14 мм (YT-01854): Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Кручена Механічна частина немає Розміру ключа 14 мм Довжина ключа 216 мм Кут вигин ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴

