
Диск шліфувальний по металу і нержав. сталі "NORTON OCTOPUS";Ø=125/22,2 мм, t= 4.0мм P60 з прорізами
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 70V700
- +380 (73) 606-74-38
Призначення: По металу та нержавіючій сталі
Вид кола: З прорізами
Зернистість: P60
Діаметр кола: 125 мм
Товщина кола: 4 мм
Діаметр отвору: 22 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Зернистість | 60 |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 188 ₴

