![Стусло пластмасове VIROK (3,5") 295х80х70 мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/4568502196_stuslo-plastmasove-virok.jpg)
Стусло пластмасове VIROK (3,5") 295х80х70 мм [30]
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V844
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Стусло VIROK (10V844): Стусло пластмасове призначене для проведення столярних робіт для якісного розпилювання дерев'яних заготівок під певними кутами: 45o, 90o. Високоякісний пластик дасть змогу витримувати високі навантаження і слугуватиме вам довгий термін. Простота у використанні. Надійність і тривалий термін експлуатації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Стусло VIROK (10V844): Виробник VIROK Довжина 295 мм Макс. висота 70 мм Макс. ширина 80 мм Країна торгової марки Україна Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Піла в комплекті | Ні |
| Робочі кути стусла | 90°, 45° |
| Стан | Новий |
| Тип стусла | Неповоротне (монолітне) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

