![Головка торцева 12-гранна до свічок двигунів YATO : квадрат 3/8", M16 L= 250 мм, Cr-V [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568511426_golovka-tortseva-12-granna.jpg)
Головка торцева 12-гранна до свічок двигунів YATO : квадрат 3/8", M16 L= 250 мм, Cr-V [12/48]
729 ₴
- В наявності
- Код: YT-38522
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 12-гранна подовжена свічкова Yato 3/8" 16 мм (YT-38522): Призначена для монтажу/демонтажу свічок запалювання Їхня довжина дає змогу виконувати роботи в тісних просторах Рекомендовано до застосування в автомобільних майстернях Виготовлені з міцної сталі Cr-V Всередині є магніт
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 12-гранна подовжена свічкова Yato 3/8" 16 мм (YT-38522): Виробник YATO Форма головки 12-гранна Ударна головка Нет Подовжена головка Да Розмір посадки (дюйм) 3/8" Розмір головки 16 мм Довжина 250 мм Довжина 250 мм Призначення Свічкової Особливості головки Магнітна (тонка) Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴

