![Направляюча з напильником для гостріння ланок ланцюгів YATO : Ø=4.8 мм, l=250 мм [4/100], фото 1](https://images.prom.ua/5954433092_napravlyayucha-z-napilnikom.jpg)
Направляюча з напильником для гостріння ланок ланцюгів YATO : Ø=4.8 мм, l=250 мм [4/100]
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-85032
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Заточувальний комплект Yato 0.325" (YT-85032): Інструмент призначений для заточування різальних ланцюгів пил Виготовлена зі сталі Ручка з поліпропілену Затискна застібка Довжина напилка — 250 мм Діаметр напилки — 4.8 мм Рекомендується з круглими напилками YT-85027
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Заточувальний комплект Yato 0.325" (YT-85032): Виробник YATO Профіль перерізу Круглий Діаметр напилка 4,8 мм Довжина напилка 250 мм Для ланцюга з кроком 0,325 дюйма Комплектація — ручка — круглий напилок 1 шт. — напрямна планка Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина шини | 250 мм |
| Ширина паза | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина робочої частини | 4.8 см |
| Основні | |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумований держак | Немає |
| Тип | Планка для заточування ланцюга |
| Форма перерізу робочої частини | кругла |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴

