![Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 12 мм, l= 120/70 мм, HEX-1/4" [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568507181_sverdlo-universalne-yato.jpg)
Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 12 мм, l= 120/70 мм, HEX-1/4" [50/200]
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44787
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло універсальне Yato YG6X 12x120мм 1 шт (YT-44787): Свердло універсальне YATO завдяки спеціальній спіральній конструкції дає змогу свердлити практично всі матеріали — метал, бетон, алюміній, кераміку, дерево та пластик. Лезо з карбіду вольфраму YG6X з твердістю 89-91 HRC Корпус свердла з твердістю 42-45 HRC Спіральна форма свердла Ефективні, довговічні та стійкі на шкоду та затуплення свердла Хвостовик — шестигранний (HEX — 1/4")
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло універсальне Yato YG6X 12x120 мм 1 шт (YT-44787): Виробник YATO Призначення За бетоном По дереву По кераміці Тип свердла Спіральне Тип хвостовика Шестигранування свердла YG6X Діаметр 12,0 мм Загальна довжина 120 мм Робоча довжина 70 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 123 ₴

