
Шліфувально-полірувальний верстат JET JSSG-8-M 230 В, 160Вт; 100-200 об/хв, шліф.- Ø= 200х h=40мм
12 462 ₴
- В наявності
- Код: JSSG-8-M
- +380 (73) 606-74-38
Шліфувально-полірувальний верстат JET JSSG-8-M
Призначення шліфувально-полірувального верстата Jet JSSG-8-M - заточка, редагування і доведення різального інструменту (в основному ручного) з високою точністю і без відпустки ріжучої кромки.
Вал оснащений з абразивним, шліфувальним і полірувальним шкіряним колами. Він здатний обертатися з невеликою швидкістю, яку можна регулювати з допомогою рукоятки, розміщеної на передній панелі. Шліфувальний камінь перебувати у ванній для змочування водою.
В комплектації є утримувач інструменту з гвинтовими затискачами і кронштейн-напрямна для здійснення робіт з ним або з іншими допоміжними пристосуваннями. Асортимент додаткових деталей представлений в каталозі продукції JET. Отримати їх можна за окрему плату. В залежності від напрямку робіт, кронштейн монтують з однієї чи іншої сторони корпуса. Це дозволяє виробляти шліфування деталі від кромки до обуха або в зворотному порядку. Для того, щоб відрегулювати кут заточування його переміщують, змінюючи при цьому відстань до поверхні точильного каменя.
Даний верстат користується популярністю і попитом серед професійних майстрів, оскільки вдалим чином поєднує в собі всі необхідні характеристики і надає можливість регулювати швидкості обертання. З його допомогою доступно заточувати велику кількість інструментів з лезом з вуглецевої сталі, яка має слабку температурну стійкість. Ще одним плюсом Jet JSSG-8-M є діаметр кронштейна в 12 мм, що відповідає стандарту і підійде для більшості моделей схожих установок.
Особливості JSSG-8-M:
- Пило — і вологоізольовані кулькополіпшипники вала двівуна.
- Вал і кріплення для кіл з нержавіючої сталі.
- Плавне регулювання частоти обертання.
- Ємність з водою для змочування абразивного диска.
- Регульовані направляючі штанги для фіксації допоміжних пристосувань.
- Рукоятка для перенесення.
Технічні характеристики JSSG-8-M
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 10000409M |
| Споживана потужність, кВт | 0.16 |
| Частота обертання шліфувального круга, об/хв | 100-200 |
| Розміри шліфувального круга (ДхВ), мм | 200х40 |
| Розміри полірувального кола (ДхВ), мм | 190х30 |
| Посадковий діаметр кола, мм | 12 |
| Зернистість шліфувального круга | 220G |
| Діаметр кронштейна для пристосувань, мм | 12 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 330х220х250 |
| Вага, кг | 7.8 |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 200 об/хв |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр посадкового отвору | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Споживана потужність | 0.16 кВт |
- Ціна: 12 462 ₴

