
Токарній вербат для дерева JET JWL-1221VS: 230 В, 0,94(0,73) кВт регул. об. обертів. Ø=318/240 мм
51 668 ₴
- В наявності
- Код: JWL-1221VS
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Токарний верстат по дереву JET JWL-1221VS
У цій моделі збільшена жорсткість: станина при схожій довжині стала ширше, а загальна маса зросла на 10 кг; використані потужні підшипники шпинделя. Для станини і підставки верстата можна докупити подовження, в цьому випадку максимальна міжцентрова відстань збільшиться до 1080 мм
Передача обертання від двигуна на шпиндель проводиться 6-ручейковым полікліновий ременем, для вибору силового діапазону трансмісії передбачено три пари шківів. Ремінь переставляють без використання допоміжного інструменту: за натяг відповідає важіль з храпові фіксацією. Ексцентрикові системи кріплення підручника і задньої бабки роблять їх налаштування настільки ж простими і швидкими. Верстат штатно обладнаний делительным пристосуванням з підпружиненим штифтом фіксації шпинделя, що також спрощує монтаж / демонтаж на шпиндель планшайби (для цього потрібно всього один ключ).
Швидкість обертання можна регулювати за допомогою вбудованої електроніки, при цьому вибране значення відображається на цифровому дисплеї. На панелі управління розташований перемикач реверсу, який буває незамінний при деяких видах робіт, наприклад, при шліфуванні.
Особливості JWL-1221VS:
- Масивна чавунна станина.
- Електронна система регулювання частоти обертання.
- Цифрове відображення частоти обертання.
- Перемикач реверсу.
- 3-швидкісна ремінна передача.
- Натяг і ослаблення приводного ременя важелем з храпові фіксацією.
- Делительное пристосування.
- Ексцентрикова фіксація підручника і задньої бабки.
Технічні характеристики JWL-1221VS
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 719200M |
| Споживана (вихідна) потужність, кВт | 0,94 (0,73) |
| Частота обертання шпинделя на холостому ходу, об/хв | 60-900, 110-1800 і 220-3600 |
| Діаметр обертання над станиною, мм | 318 |
| Діаметр обертання над опорою, мм | 240 |
| Відстань між центрами, мм | 520 |
| Подовження станини | 560 мм (опція) |
| Конус шпинделя | МК-2 |
| Різьба шпинделя | М33 х 3,5 |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
| Хід пінолі задньої бабки, мм | 57 |
| Кількість позицій делительного пристосування | 24 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 853 x 280 x 450 |
| Вага, кг | 55 |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Діаметр обробки над станиною | 318 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Відстань між центрами | 520 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Конус шпинделя верстата | МК-2 |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МК-2 |
- Ціна: 51 668 ₴

