![Рулетка геодезична VOREL : L= 20 м, сталева [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568517671_ruletka-geodezichna-vorel.jpg)
Рулетка геодезична VOREL : L= 20 м, сталева [10/20]
401 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 13200
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рулетка сталева геодезична VOREL 13200 – професійна рулетка, призначена для вимірювання великих відстаней на відкритій місцевості або в закритих приміщеннях. Відкрита конструкція корпусу дозволяє утримувати стрічку чистою. Корпус виготовлений із стійкого пластику, вимірювальна стрічка із сталі.
Особливості 13200:
- Вимірювальна стрічка зі сталі.
- Корпус із удароміцного пластику.
- Ручка для намотування.
- Загострений знизу корпус для фіксації рулетки під час виконання вимірювань.
- Відкритий корпус дозволяє очищати стрічку, запобігати накопиченню бруду.
Технічні характеристики 13200
| Виробник | Vorel |
| Робоча довжина, м | 20 |
| Ширина стрічки, мм | 10 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Клас точності | ІІ |
| Вага, кг | 0,525 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина полотна | 20 м |
| Клас точності | 2 |
| Стан | Новий |
| Ширина полотна | 10 мм |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Додаткові функції | |
| Фіксатор стрічки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.525 кг |
| Матеріал корпусу інструмента | Пластмаса |
| Матеріал стрічки | Неіржавка сталь |
| Тип корпусу | Закритий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴

