![Фреза конусна округлена з карбіду вольфрама YATO, Ø= 10 мм, l= 58/18 мм, з шпинделем Ø= 6 мм [40/80], фото 1](https://images.prom.ua/5954428029_freza-konusna-okruglena.jpg)
Фреза конусна округлена з карбіду вольфрама YATO, Ø= 10 мм, l= 58/18 мм, з шпинделем Ø= 6 мм [40/80]
365 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-61724
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Фреза для металу Yato 10 мм (YT-61724): Фреза конусна округлена виготовлена з карбіду вольфраму, який вирізняється міцністю та швидкістю різання Патрон 6 мм підходить для більшості пневматичних і електричних прямих шліфувальних машин Сфера застосування: в автомобілебудуванні та майстерні для фрезерування, зняття задирок зі зварних швів, оброблення крайок труб у системах кондиціонування повітря або гідравліку; у зварці та слюсарній справі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Фреза для металу Yato 10 мм (YT-61724): Виробник YATO Діаметр фрези 10 мм Довжина фрези 58 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 58 мм |
| Довжина робочої частини | 18 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴

