![Головка торцева YATO: квадрат 1/2", SPLINE M9 мм, L = 38 мм. CrV [Блістер] [10/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568575281_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO: квадрат 1/2", SPLINE M9 мм, L = 38 мм. CrV [Блістер] [10/200]
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-14821
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева Spline Yato 1/2" 9 мм (YT-14821): Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі Захист від корозії захоплюють кріплення з великим діапазоном профілю Легке виймання навіть сильно зношених насадок Надійність і тривалий термін експлуатації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева Spline Yato 1/2" 9 мм (YT-14821): Виробник YATO Форма головки Spline Ударна головка Нет Подовжена головка Немає Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір головки 9,0 мм Довжина 38 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Spline |
| Розмір max | 9 мм |
| Розмір min | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

