
Шліфувальний стрічковий верстат по металу JET JBSM-100M : 230В, 1,5 кВт, шліф. стріч- 100 х 1220 мм
39 413 ₴
- В наявності
- Код: JBSM-100M-230
- +380 (73) 606-74-38
На завершальних або проміжних етапах металообробки, а також підготовці до неї часто виникає потреба зняття задирок поверхонь деталі, зашлифовке зварювальних швів, зняття шару іржі, а також якісної обробки поверхонь готових деталей. Для цих цілей надано стрічковий шліфувальний верстат JBSM-100. Він затребуваний на невеликих виробництвах, конструкторських бюро, ремонтних майстерень, а також у приватних майстрів.
На JBSM-100 встановлюється шліфувальна стрічка шириною 100 мм, що і визначає максимальну ширину шліфування. Довжина шліфування у цій моделі - 500 мм при загальній довжині шліфувальної стрічки 1220 мм. щоб уникнути прослизаючи стрічки при робочому навантаженні ролики верстата обрезинены, швидкість руху стрічки оптимальна для обладнання даного класу і становить 19 м/хв. Верстат розрахований на підключення до побутової електромережі 230 В і обладнаний електродвигуном потужністю 1,5 кВт. Для зручності роботи рама JBSM-100 може відхилятися в діапазоні -15° - +30°. Станок имеет собственный пылеотсос с диаметром патрубка 97 мм. Для более эффективного пыле и стружкоотведения предусмотрено подключение внешнего пылеотсоса (промышленного пылесоса) с диаметром патрубка 100 мм.
| Модель | JBSM-100 |
| Артикул 230 В | 50001893M |
| Макс. ширина шлифования | 100 мм |
| Макс. длина шлифования | 500 мм |
| Размер шлифовальной ленты | 100 х 1220 мм |
| Скорость движения ленты | 19 м/сек |
| Угол наклона рамы | -15° +30° |
| Диаметр патрубка вытяжки | |
| - внутренний пылеотсос | 97 мм |
| - внешний пылеотсос | 100 мм |
| Мощность двигателя | 1,5 кВт |
| Габаритні розміри | 630 х 410 х 804 мм |
| Маса | 65 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
- Ціна: 39 413 ₴

