![Цвяхи до пневматичного степлера VOREL: L = 35 мм, 1.0x1.3 мм, головка — 1.8 мм, 5000 шт. (YT-09203) [15], фото 1](https://images.prom.ua/5954426416_tsvyahi-do-pnevmatichnogo.jpg)
Цвяхи до пневматичного степлера VOREL: L = 35 мм, 1.0x1.3 мм, головка — 1.8 мм, 5000 шт. (YT-09203) [15]
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 71982
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цвяхи до пневматичного степлера VOREL: L = 35 мм, 1.0x1.3 мм, головка — 1.8 мм, 5000 шт. (YT-09203) [15]
Цвяхи для пневматичного степлера 5000 шт. VOREL 71982 (Польща)
Технічні характеристики 71982
| Виробник | VOREL |
| Кількість, шт | 5000 |
| Розмір, мм | 35 Х 1.0 X 1.3 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина цвяха | 35 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Діаметр головки | 1.8 мм |
| Висота головки | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴

