![Свердло-коронка алмазна YATO : Ø= 82 мм, з напрямним свердлом, шестигранний хвостовик [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568515880_sverdlo-koronka-almazna-yato.jpg)
Свердло-коронка алмазна YATO : Ø= 82 мм, з напрямним свердлом, шестигранний хвостовик [20]
1 774 ₴
- В наявності
- Код: YT-6046
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазне корончасте свердло 82м, YT-6046 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 82 мм |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальний діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальний діаметр | 82 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Бетон |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴

