
Диск відрізний по металу NORTON-DIY; Ø= 230/ 22,2 мм, h= 2,5 мм
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 66253371207
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу NORTON-DIY; Ø= 230/ 22,2 мм, h= 2,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Чавун, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴

