
Насос для води глибинний YATO: 370 Вт, 5400 л/год, макс.висота- 35 м, макс.глибина- 80 м, кабель-20м
7 538 ₴
- В наявності
- Код: YT-85300
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Насос свердловинний Yato (YT-85300): Насос призначений для дуже глибоких свердловин, глибина яких сягає 80 м. Пристрій розрахований на перекачування чистого водоресурсу з мінімальними увімкненнями у формі піску. Під'єднується до побутової однофазної мережі електроживлення. Економно споживає електроенергію й тихо працює завдяки надходженню в товщі водяного ресурсу. Міцний корпус зі стійкої до корозії та біологічних умов неіржавкої сталі (inox) Мідна обмотка Ступінь захисту — IP58 Під'єднання — 5/4" Комплектація: насос; картонна коробка; інструкція з експлуатації; гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Насос свердловинний Yato (YT-85300): Виробник YATO Клас Побутовий Тип насоса Скважинне Призначення Для чистої води Тип живлення Електричний Тип керування Ручне Тип увімкнення Тумблер Споживана потужність 370 Вт Макс. продуктивність 5400 л/год Макс. висота підіймання 35,0 м Макс. тиск Н/Д Макс. глибина занурення 80,0 м Макс. діаметр частинок 1,5 мм Допустима температура води До 35 °C З'єднувальний кабель 20 м Діаметр насоса 7,8 см Вага 10,4 кг Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10.4 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 35 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 20 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
- Ціна: 7 538 ₴

