
Фугувальний верстат JET JJ-6L-M : 230В, 1.5кВт. вал Ø=61мм, 3 ножі-155х19х3мм, (2 М)
57 518 ₴
- В наявності
- Код: JJ-6L-M
- +380 (73) 606-74-38
Фугальний верстат JET JJ-6L-M; 230 В, 1.5 кВт строг.вал Ø = 61 мм, 3 ножі — 150х19х3 мм
Ціну за товар запитуйте у менеджера
Основні особливості
: Регулювання глибини стругання
Регульований фугальний упор
Регульована огорожа ножового вала
Фугальні столи з чавунного лиття
Фугальний верстат з чавунного лиття JJ-6L-M — фугового верстата з довгими чавунними столами, призначений для аматорського застосування. Завдяки тому, що він виготовлений за тією ж компоновою схемою, що й професійні моделі Jet, він точний і зручний у роботі. Конструктивно він складається з двох частин. У нижній, що відіграє роль тумби-підставки, розміщується однофазний асинхронний («індукційний») мотор потужністю трохи більш кіловату та кожух збирання стружки зі 100-міліметровим патрубком для під'єднання до витяжного встановлення. Верхня частина складається з чавунної основи, де розміщений строгальний вал, і чавунних ж робочих столів із відповідним обладнанням, що складається із захисного кожуха та упору заготівки. Обидва стола регулюються за висотою за допомогою гвинтових механізмів, що приводяться в дію ручками-маховиками. Переміщенням стола, що підходить (переднього) регулюють глибину стругання, для чого є відповідна розмітка; той, хто приймає (задній), змінюють тільки під час налагоджувальних операцій під час обслуговування верстата. Упор заготівки чавунний, з механізмом регулювання нахилу (він можливий в обидві сторони). Фіксація обраного положення здійснюється нарізним затискачем. Ножовий вал укомплектований трьома ножами, що допускають повторне заточування. Їхній типорозмір такий самий, як і в професійних фуганків Jet з аналогічною шириною стругання.
Технічні характеристики:
Споживана потужність 1,5 кВт
Частота обертання струального вала 4400 об/хв
Діаметр строгального вала 61 мм
Розмір ножів (ДхШхТ) 155х19х3,0 мм
Кількість ножів 3
Максимальна ширина заготовки 150 мм
Глибина стругання за один прохід 0-3,0 мм
Розміри фугового столу (ДхШ) 1215x182 мм
Розміри фугального упору (ДхВ) 750x114 мм
Кут нахилу фугального упору -45-0-45°
Діаметр витяжного штуцера 100 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ) 1215x650x1050 мм
Вага 103 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Кількість обертів холостого ходу | 4400 об/хв |
| Ширина заготовки | 150 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 103 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 1215 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 57 518 ₴






