![Свердло по гресу і кераміці YATO, Ø= 25 мм, при сухому і мокрому режимах [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/5954456686_sverdlo-po-gresu.jpg)
Свердло по гресу і кераміці YATO, Ø= 25 мм, при сухому і мокрому режимах [25/100]
296 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-60429
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Коронка для кераміки алмазний Yato 25 мм (YT-60429): Алмазне свердло YATO YT-60429 призначене для точного та чистого різання керамограніту, кераміки, порцеляни та композитних матеріалів сухим або мокрим способом. Дає змогу вирізати отвори, наприклад, для раковини, вентиляції або витяжки. Швидке та точне різання без розрізання розрізаних матеріалів Сталевий корпус із алмазним покриттям високої якості Отвір у бічній частині свердла забезпечує ефективне охолодження та видалення залишків Рекомендований діапазон обертів — 500 об/хв
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Коронка для кераміки алмазна Yato 25 мм (YT-60429): Виробник YATO Призначення За керамічною плиткою Тип хвостовика Циліндричний Діаметр коронки 25 мм Загальна довжина Н/Д Комплектація Коронка Хвостовик Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Призначення | Універсальне |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Керамограніт, Цегла |
| Максимальний діаметр | 25 мм |
| Мінімальний діаметр | 25 мм |
| Застосування коронки/пили | Керамограніт |
- Ціна: 296 ₴

