
Нівелір оптичний STABILA OLS 26 : (26x, 2 мм/км, кейс) IP 54. міцний корпус з захистним кожухом.
19 608 ₴
- В наявності
- Код: 17862
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Оптичний нівелір STABILA OLS 26 використовується для вимірювальних операцій в будівництві. Застосовується для оптичного перенесення точок, а також для вимірювання відстаней і кутів. Надійне зчитування і перенесення розмірів висоти. 26-кратне збільшення в оптичній системі, стабільний корпус, зручна ручка, міцна захист оптики, гвинти для фокусування і налаштування з хорошим доступом, клас захисту - IP 54.
Особливості 17862:
- Надійне зчитування та передача вимірювань висоти.
- 26-кратне збільшення в оптичній системі.
- Зручний у використанні, амортизуючий чохол з м'якою ручкою.
- Надійний захист оптики спереду.
- Легкодоступні гвинти фокусування і налаштування.
- Рельєфні накладки успішно перешкоджає вислизанню нівеліра з рук, що сприяє зручності роботи оператора.
- Захисний кожух відрізняється високим рівнем міцності і успішно захищає внутрішні вузли від ударів та інших пошкоджень механічного типу.
Технічні характеристики 17862
| Виробник | Stabila |
| Похибка | ± 2.0 мм/км |
| Збільшення | х26 |
| Найменша відстань до цілі | 1 м |
| Діаметр поля зору на 100 м | 2.1 м |
| Телескопічне зображення | вертикально |
| Точність висоти | 1/10 мм/м |
| Сферичний рівень | 8'/2 мм |
| Дозвіл | 1° |
| Отвір об'єктива, мм | 38 |
| Константа множення | 100 |
| Константа складання | 0 |
| Точність компенсатора | 0.5" |
| Різьба під штатив | 5/8" |
| Діапазон нівелювання, хв | 15 |
| Клас захисту | IP 54 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stabila |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Діаметр об'єктиву | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 608 ₴

