![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 41 мм, L= 500 мм [5/10], фото 1](https://images.prom.ua/4568524708_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 41 мм, L= 500 мм [5/10]
749 ₴
- В наявності
- Код: YT-00763
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 41 мм, L= 500 мм [5/10]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴

