
Циркулярна пила JET JTS-10: 230 В, 1,5 кВт, роб. - 430х640 мм, диск Ø= 254/30 мм, нах. 0-45°
16 808 ₴
- В наявності
- Код: JTS-10
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Циркулярна пила JET JTS-10
Циркулярна пила Jet JTS-10 має робочу поверхню розміром 430х640 мм виготовлена з алюмінію. З обох сторін розташовані висувні секції, які при максимальному висунення розширюють стіл до 940х640 мм. Циркулярній пилці доступно здійснювати поздовжні і поперечні пропили, а також пропили під кутом 45 °. Точне розпорошення гарантується завдяки планці кутоміра, яка плавно переміщається в поглибленні з лівого боку від диска.
Наявність маховика забезпечує контроль підняття і опускання пили. Швидкість електродвигуна достатня для того, щоб здійснити повне розпилювання заготовок товщиною 80 мм. Він містить захисний вимикач європейського типу та влаштування захисту від навантажень, які розташовуються в передній частині верстата.
В комплект Jet JTS-10 входять також напрямна лінійка, диск з напаяними пластинами з твердого сплаву і 40 зубами, а також планка кутоміра і підлогова стійка.
Особливості JTS-10:
- Стіл верстата великого розміру дозволяє проводити розпилювання великих заготовок.
- Мотор 1500 Вт з гальмом. Час зупинки пильного диска не більше 10 сек.
- Стійка станина верстата гарантує високу точність.
- Поворот пильного диска за допомогою маховика з встановленим стопором при 0° та 45°.
- Упор з алюмінію для розпилювання під кутом з поворотом в обидві сторони на 60°.
- Можливість приєднання патрубка 57 мм або 100 мм для підключення витяжки.
- Пила поставляється в комплекті з упором, захисним кожухом пилки, розширеннями столу, подовженням столу і підставкою
- Твердосплавний пиляльний диск - 40 зубів.
Технічні характеристики JTS-10
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 10000801M |
| Споживана потужність, кВт | 1.5 |
| Частота обертання пильного диска на холостому ходу, об/хв | 4500 |
| Зовнішній (посадковий) діаметр пильного диска, мм | 254 (30) |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45° |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 0° і 45°, мм | 80 55 |
| Розміри робочого столу (ДхШ), мм | 430х640 |
| Ширина робочого столу з розсунутими розширеннями, мм | 940х640 |
| Максимальна ширина заготовки при пилянні з паралельним упором праворуч, мм | 410 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 780х570х320 |
| Вага, кг | 37 |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Таїланд |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Кількість обертів диска | 4500 об/хв |
| Число обертів диска | 4500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 780 м |
| Потужність | 1.5 Вт |
- Ціна: 16 808 ₴

