
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 12 мм, L= 55/38 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
314 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-21032
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 12 мм, L= 55/38 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

