
Насадка викруткова USH Industry: TORX T20 x 25 мм, Torsion Уп. 10 шт.
444 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0012395
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка викруткова USH Industry: TORX T20 x 25 мм, Torsion Уп. 10 шт.
Переваги:
- Приводні норми компанії USH досягають результату на 90 — 100% вище покладених DIN норм
- Для виготовлення бітів використовуються тільки високолеговані спецсталі (WX 73, No матеріалу 1.2381).
- Спеціальні, розроблені компанією USH методи виробництва, як, наприклад, метод проковтування - "HSC", гарантують унікальну якість продукції
Біти типу Torsion Чудово справляється з найвищими вершинами навантаження. Протягом тривалого терміну служби біти гарантовано, що може бути небезпечно вискакувати біти зі шурупа, заощаджений зносом і поломкою інструмента.
Характеристики:
- Тип посадки - TORX (зіркова)
- Розмір - T20
- Довжина - 25 мм
- Розмір приземлення - 1/4"
- Матеріал - сталь
- Кількість у пакунку - 10 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | Т 20 |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

