![Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568545970_termogigrometr-elektronnij-sthor.jpg)
Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА [10]
985 ₴
- В наявності
- Код: 81716
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимірювач вологості і температури (гігрометр) — прилад для реєстрації рівня відносної вологості повітря і температури навколишнього середовища. Удосконалений датчик виконує мінімум 65 вимірювань за секунду. Мікропроцесор приймає вимірювальні сигнали, перетворює їх у середнє значення та відображає на екрані з оновленням кожні півсекунди. Портативний гігрометр широко використовується в повсякденній роботі. Використовується для контролю параметрів у сільськогосподарському виробництві, тваринництві, системах вентиляції, тераріумах тощо. Датчик контролює як відносну вологість, так і температуру. На основі цих показань мікропроцесор здатний розрахувати точку роси і т.зв температура по вологому термометру. Просте управління, великі цифри на дисплеї, ряд функцій, що полегшують роботу, і профільований корпус, який ідеально лежить в руці, роблять роботу з цим лічильником легкою і приємною. Точка роси: після вибору функції °C DP лічильник на основі вимірювань постійно розраховує точку роси, тобто температуру, при якій може початися процес зрідження газу. Температура за вологим термометром: після вибору функції °C WB вимірювальний прилад постійно обчислює значення цього показника на основі вимірювань. Робота за мокрого термометра вище 35°С небезпечна для здоров'я, може призвести до перегріву і, як наслідок, смерті. Кнопка Max/Min: фіксує найвище/найнижче значення поточного вимірювання на екрані Кнопка утримання даних: фіксує поточне значення вимірювання на екрані Автоматичне збереження даних: пристрій дозволяє автоматично зберігати 1000 вимірювань кожні 10 секунд Пристрій автоматично вимикається через 15 хвилин бездіяльності. Налаштування можна деактивувати при включенні пристрою. Технічні дані: частота оновлення екрану: 2 рази в секунду діапазон вимірювання відносної вологості %RH: 0-100% роздільна здатність: 0,1% RH точність: ±4% RH діапазон вимірювання температури навколишнього середовища: -20°C~70°C роздільна здатність: 0,1°C точність: ±1°C екран з підсвічуванням блок живлення: 3xAAA Гніздо для штатива 1/4'' розміри: 56*180*36 мм вага: 108 г (без батарейок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Нове |
| Похибка, +/- | 1 дБ |
| Одиниця вимірювання вологості | % |
| Максимальне значення вологості | 100 |
| Одиниця вимірювання температури | °С |
| Мінімальне значення температури | -20 |
| Максимальне значення температури | 70 |
| Ступінь роздільної здатності | 0.1 |
| Тип | Гігрометр |
| Загальні | |
| Вага | 108 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 1.5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴

![Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА [10], фото 2](https://images.prom.ua/4568545972_w159_h159_termogigrometr-elektronnij-sthor.jpg)
![Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА [10], фото 3](https://images.prom.ua/4568545974_w159_h159_termogigrometr-elektronnij-sthor.jpg)
![Термогігрометр електронний STHOR для температур -20- +70 °С, живл. від батарейок 3х1,5 В ААА [10], фото 4](https://images.prom.ua/4568545975_w159_h159_termogigrometr-elektronnij-sthor.jpg)
