
Гриль прямокутний вугільний LUND, решітк 78х 43 см, на 4 ніжках/ 2 колеса з 2 полками; 159х68х108 см
14 090 ₴
- В наявності
- Код: 99917
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRH
Розміри 159x68x108/142 см
матеріал сталь
Оздоблення поверхні порошкове покриття
Вміст набору гриль, відкривачка для пляшок, вішалки x8
Тип портативний
Тип вуглець
Форма прямокутний
колір чорний
маса 34,5 кг
Ручка Так
Матеріал ручки сталь
Товщина листа 0,7 мм
Колеса ТАК
Кількість коліс 2
Полиця Так
Висота гриля 85 см
Оздоблення гриля емальований
Гратовий матеріал чавун
Кількість ручок 4
Розмір великі грилі
Товщина решітки 8,5 мм
Розмір решітки 78х42,5 см
Регулювання висоти решітки так (5 кроків)
Попільничка ТАК
Засувка для регулювання циркуляції повітря ТАК
Обкладинка ТАК
Коптильня НІ
Термометр ТАК
Опалювальна сітка ТАК
Розмір опалювальної сітки 75х24 см
димар так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Мангал |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 0.7 мм |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 780 мм |
| Ширина робочої поверхні | 430 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1590 м |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 090 ₴








