![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568543431_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10]
2 562 ₴
- В наявності
- Код: YT-07736
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRE застосування точне затягування різьбових з'єднань Довжина 470 мм Матеріал ручки ПВХ Тип з вікном попереднього перегляду діапазону матеріал голови 42CrMo Кількість зубів 72 Похибка ± 4% Перемикач напрямку обертання Так Розмір тримача інструменту 3/8" (9,5 мм) Крутний момент 10-100 Нм Можливсть калібрування ТАК
Динамометричний ключ 3/8" (10-100 Нм) L= 470 мм Yato YT-07736
Технічні характеристики YT-07736
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 3/8" (9.5 мм) |
| Довжина, мм | 470 |
| Крутний момент, Нм | 10- 100 |
| Кількість зубів | 72 |
| Перемикач напряму обертання | да |
| Точність | ± 4% |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина інструменту | 470 мм |
| Затискне зусилля | 100 H*m |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴

![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 2](https://images.prom.ua/4568543432_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 3](https://images.prom.ua/4568543433_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
![Ключ динамометричний YATO : квадрат 3/8", F= 10- 100 Нм, L= 470 мм [10], фото 4](https://images.prom.ua/4568543434_w159_h159_klyuch-dinamometrichnij-yato.jpg)
