![Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250], фото 1](https://images.prom.ua/4568538221_shina-dlya-pili.jpg)
Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250]
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-84914
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRD матеріал сталь 65Mn Крок ланцюга 0,3" (7,62 мм) Довжина планки 4" (100 мм) Напрямна товщина 0,322" (8,2 мм) Кількість ланок 26 Тип монтажу в Товщина направляючої ланки 0,043" (1,1 мм) Для бензопил YT-828135, YT-828136 С-подібна направляюча ланцюга для бензопили сталь 65Мн Крок ланцюга: 0,3" (7,62 мм) товщина стрижня: 0,322" (8,2 мм) кількість посилань: 26 товщина свинцевої ланки: 0,043" (1,1 мм) для пил: YT-828135, YT-828136
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 26 шт. |
| Основні | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴

![Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок) .Т-0,043" (1,1 мм)для ланцюгів YT-828135, YT-828136 [250], фото 2](https://images.prom.ua/4568538222_w159_h159_shina-dlya-pili.jpg)
