
Візок 2- колісний з витяжною ручкою VOREL для максим. навантаження 70 кг, 66-96х 38х 37 см
1 725 ₴
- В наявності
- Код: 78660
- +380 (73) 606-74-38
Візок 2-колісний з витяжною ручкою для максим. навантаження 70 кг (66-96х38х37см) Vorel 78660
Складаний транспортний візок вантажопідйомністю 70 кг.
Велика сталева платформа завантаження 235 x 380 мм дозволяє завантажувати картонні коробки, ящики або контейнери різних розмірів. Завдяки використанню системи швидкого складання та колеса та вантажна платформа складаються одним рухом.
Телескопічна ручка із центральним замком у розкладеному стані досягає загальної довжини 960 мм, що дозволяє здійснювати ергономічне транспортування без надмірних зусиль. Крім того, стійка поперечна поперечка значно полегшує підйом вантажу. Важливою перевагою цієї коляски є компактний дизайн.
У складеному стані він має розміри 380 x 660 мм та висоту всього 55 мм. Завдяки цьому його легко зберігати або транспортувати, він легко поміщається в багажнику будь-якого легкового автомобіля. Колеса з PP+EVA діаметром 13,5 мм стійкі до стирання. Стабільна сталева конструкція, що додатково захищена порошковим покриттям, забезпечує довгострокове використання. Вага коляски 3 кг.
Опис:
- одноступенева система швидкого складання,
- телескопічна ручка із центральним замком,
- у складеному стані міститься у багажнику будь-якого легкового автомобіля,
- стабільна сталева конструкція,
Технічні характеристики 78660
| Виробник | VOREL |
| Матеріал | сталь |
| Вага, кг | 3 |
| Макс.навантаження, кг | 70 |
| Розміри у складеному вигляді, мм | 660x380x370 |
| Розміри у розкладеному вигляді, мм | 960x380x370 |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса, мм | 135 |
| Розмір завантажувальної пластини, мм | 380x235 |
| Матеріал колеса | PP + EVA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Розміри майданчика | |
| Ширина майданчика | 235 мм |
| Довжина майданчика | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 370 м |
- Ціна: 1 725 ₴

