![Шліфмашина для стін і стель на телеск штанзі YATO: акумул- 18В, диск Ø=215мм, штанга- 110-165 см [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568534472_shlifmashina-dlya-stin.jpg)
Шліфмашина для стін і стель на телеск штанзі YATO: акумул- 18В, диск Ø=215мм, штанга- 110-165 см [2]
10 247 ₴
- В наявності
- Код: YT-82360
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина для стін і стель на телеск штанзі YATO: акумул- 18В, диск Ø=215мм, штанга- 110-165 см [2]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 247 ₴

