
Пальник газовий VIROK з різьбовий (7/16) з'єднанням.
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V196
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK Артикул 44V196 Вага нетто: 85 г Розмір: 195*40*60 мм Діаметр сопла: 13,7 мм Довжина сопла: 74 мм Матеріал сопла: латунь Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + пластик Тип роз'єму: різьбовий Паливо: газ бутан Вітрата: 106 г/рік; 1,45 кВт Температура: 1300_ °C Розпалювання: ручне розпалювання Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: немає Циклонна насадка: є Керамічний захист сопла: немає Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає Пальник газовий Virok з різьбовиv з'єднанням - компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде і для туристичних походів. Зручне встановлення одноразового балона (з різьбовим з'єднанням, за допомогою адаптера можливе цангове кріплення,) Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Потрібен в екстремальних умовах високої вологості, Максимальна температура полум'я становить 1300 °С. Переваги Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність і невисоку вартість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.85 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1.45 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 106 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Жовтий |
| Потужність номінальна | 1.45 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

