![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo ceramik [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568527882_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo ceramik [50/4]
444 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V185
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK Артикул 44V185 Вага нетто: 150 г Розмір: 155х75х40 мм Діаметр сопла: 20 мм Довжина сопла: 68,5 мм Матеріал сопла: хромована сталь Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик Тип роз'єму: різьбовий Паливо: газ бутан Вітрата: 94,6 г/рік; 1,3 кВт Температура: 1300_ °C Розпалювання: п'єзорозпал Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: є Циклонна насадка: немає Керамічний захист сопла: є Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає Пальник Virok з різьбовим з'єднанням керамічне сопло що збільшує тривалість роботи і взагальному його використання. сопло п'єзозапал - компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде і для туристичних походів. Прилад працює в будь-якому положенні. Зручне встановлення балонів різної ваги та одноразового балона. Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Не замінний в екстремальних, Максимальна температура полум'я становить 1300 °С. Переваги Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник Наявність п'єзопідпалу і відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.15 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Типи палива | Газ |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

