
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидким) з'єднанням.
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V195
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V195
Вага нетто: 85 г
Розмір: 195*40*60 мм
Діаметр сопла: 13,7 мм
Довжина сопла: 74 мм
Матеріал сопла: латунь
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + пластик
Тип роз'єму: цанговий
Паливо: газ бутан
Витрата: 106 г/год; 1,45 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: ручне розпалювання
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: є
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Пальник газовий Virok з цанговим з'єднанням - компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде і для туристичних походів.
Зручне встановлення одноразового балона (з цанговим з'єднанням, за допомогою адаптера можливе різьбове кріплення, EU тип).
Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Потрібен в екстремальних умовах високої вологості, Максимальна температура полум'я становить 1300 °С.
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник
відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність і невисоку вартість;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.085 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Пальник |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Типи палива | Газ |
| Номінальна потужність | 1.45 Вт |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| З'єднання балона | Цангові |
| Витратуа газового палива | 106 г/год |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Потужність номінальна | 1.45 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴

