
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидким) з'єднанням. Piezo + 360*.
385 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V199
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V199
Вага нетто: 116 г
Розмір: 155x75x48 мм
Діаметр сопла: 20 мм
Довжина сопла: 61 мм
Матеріал насадки: хромована сталь
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: цанговим
Паливо: газ бутан
Витрата: 94,6 г/год; 1,3 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзо підпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): так
Газовий Пальник з цанговим з'єднанням і п'єзо підпалом для зручного використання - простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник. Може використовуватися для завдань:
нагрівання пластикових елементів для подальшої деформації; зварювання і плавка сплавів з кольорових металів; обробки зварних швів; прогрівання замерзлих і заледенілих труб;
розпалювання вогню каміна, багаття або мангала; інших операцій, пов'язаних з термообробкою.Наявність п'єзопідпалу та відносно проста конструкція забезпечують даній моделі високу надійність.Тип кріплення – швидкознімний.
За допомогою адаптера можливе встановлення пальника на балон з різьбовим кріпленням (EU тип).Температура полум'я 1300 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.116 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

