![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568527872_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [50/4]
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V184
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Virok
Бренд 44V184
Вага нетто: 105 г
Розмір: 140x64x42 мм
Діаметр сопла: 20 мм
овжина сопла: 63 мм
Матеріал сопла: SS (нержавіюча сталь)
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьбовий
Паливо: газ бутан
Вітрата: 94,6 г/рік; 1,3 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзорозпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: є
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: немає
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Газовий пальник VIROK з п'єзо запалом застосовується у майстернях пайки та розігріву. Простий у виконанні. компактний і легкий.
Проста конструкція забеспечує пальнику високу надійність. Розрахований для використання під балон з різьбовим кріпленням.
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.105 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Потужність номінальна | 1.3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

